Biomag Polska

Na rynku od 32 lat

Urządzenie Biomag produkowane jest w Czechach nieprzerwanie od trzech dekad. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem tej aparatury w Polsce od kilkunastu lat.

Pacjenci z 30 krajów

Urządzenie Biomag jest obecnie dostępne w przeszło 30 krajach na całym świecie. Największą popularnością cieszy się w Niemczech, Francji, Czechach i Polsce.

Dla zwierząt i ludzi

Terapia Biomag jest stosowana od kilkunastu lat w renomowanych polskich ośrodkach rehabilitacyjnych dla ludzi i zwierząt. Można z niej korzystać również w zaciszu domowym.

Dla gabinetów weterynaryjnych

Gabinety weterynaryjne kupują urządzenie Biomag dla swoich pacjentów. Aparatura cieszy się również ogromną popularnością wśród zoofizjoterapeutów oraz setek właścicieli koni, psów, kotów oraz innych czworonogów.

Dla rynku końskiego

Biomag wykorzystują w swojej praktyce zawodowej trenerzy, zoofizjoterapuci oraz osoby, które chcą zacząć rozwijać swoją karierę zawodową w pracy z końmi. Są też często kupowane przez sportowców dla swoich koni.

Biomag Poland jest częścią międzynarodowej firmy, która prężnie działa na światowych rynkach rehabilitacji od ponad 30 lat. Zajmuje się produkcją i dystrybucją certyfikowanego sprzętu medycznego. Są to urządzenia do fizykoterapii, emitujące pulsacyjne pole magnetyczne o niskiej częstotliwości z technologią 3D oraz Wide and Spot.

Historia firmy Biomag rozpoczęła się  w 1989 r. w Czechach. Do obecnego właściciela firmy,  Karla Hrncira, zadzwonił ordynator jednego z czeskich szpitali dr Jirí Chvojka, który od czeskiego Ministerstwa Zdrowia otrzymał zadanie stworzenia urządzeń do terapii magnetycznej. Szukał firmy i wybitnych inżynierów, którzy zrealizują jego pomysły technologiczne i zajmą się ich produkcją. Biomag z powodzeniem podjął się tego zadania.

Na początku aparaturę Biomag  produkowano wyłącznie dla szpitali i dla dużych ośrodków rehabilitacyjnych. Z czasem coraz więcej osób cierpiących na przewlekły ból czy też inne schorzenia chciało używać tego sprzętu w domu. To pociągnęło za sobą decyzję o  produkcji mobilnej, lekkiej, aparatury domowej. Biomag jest obecnie często polecany przez lekarzy i wykorzystywany przez pacjentów w przeszło w ponad 30 krajach na całym świecie.

Magnetoterapia zmiennym polem ma również szerokie spektrum działania dla zwierząt. Ich organizmy doskonale reagują na działanie pola magnetycznego. Potwierdzają to tysiące naszych klientów – właściciele gabinetów weterynaryjnych i stajni, zoofizjoterapeuci, pracownicy schronisk i ośrodków interwencyjnych dla zwierząt. O tym jak wielką ulgę przynosi Biomag w zwierzęcych schorzeniach, informują nas również indywidualni klienci, którzy kupują urządzenia dla swoich pupili.

W Polsce działamy już od 13 lat. Terapia na naszych urządzeniach zalecana jest zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i specjalistów prowadzących terapię dla ludzi i zwierząt.

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń dla szpitali, sanatoriów, gabinetów fizykoterapeutycznych i weterynaryjnych.  Współpracuje z nami grono lekarzy, weterynarzy i specjalistów z branży medycznej.

Wiele z dystrybuowanych przez nas urządzeń trafia do klientów indywidualnych. Prosta w obsłudze aparatura sprzyja łagodzeniu objawów wielu chorób w zaciszu domowym.

Propagujemy świadome i wartościowe wybory w zakresie ochrony zdrowia. Naszą misją jest pomoc w zachowaniu sprawności fizycznej ludzi i zwierząt. Realizujemy ją przez dostęp do urządzeń, które mają wyjątkowe działanie.

Zespół Biomag Poland tworzą ludzie zaangażowani w pomoc innym. Nasza współpraca opiera się na obustronnym szacunku i zaufaniu. Na tych właśnie wartościach budujemy relacje z Klientami. Zależy nam, aby każdy czuł się w naszych rękach wyjątkowo, zarówno wtedy, gdy odwiedza naszą firmę, jak również wtedy, gdy decyduje się na zakup urządzenia zdalnie.